O nás

DSC 0405bwKdyby mi někdo, ještě před pár měsíci řekl, že se budu profesně věnovat a zabývat módou asi bych mu neuvěřila. Řekla bych si, wow to je to, co jsem si vždy ve skrytu duše přála, ale nikdy jsem neměla odvahu na to, abych to opravdu udělala, byl to přece "jen sen". Po studiu na vysoké škole, jsem měla jako svůj cíl, začít pracovat ve velké mezinárodní firmě a zahájit tak svoji úspěšnou kariéru.

Měla jsem štěstí a mé přání se mi splnilo, ale i přesto, že mě práce bavila, tak jsem stále nějak vnitřně zápasila s tím, že jsem zaměstnanec a nemám tak možnost svobodného rozhodování.

Po pár letech praxe a po mateřské dovolené, však nastal zlom, kdy jsem neměla jistotu, že se mohu vrátit na své původní pracovní místo. A to mi otevřelo oči a já si položila otázku: Proč být závislá na rozhodování druhých o svém životě ? A já, se tak díky tomu, snadněji rozhodla pro ten velký krok začít PODNIKAT v tom, co byl můj sen a je má vášeń - Móda.

Založila jsem tak internetový obchod FASHIONPLACE.cz a rozhodla se pro spolupráci s jedním z největších velkoobchodů značkové módy. V naší nabídce tak bude celá řada známých, především italských a španělských značek jako je Bershka, Silvian Heach, Yes!Miss, Mango aj.

kdo jsem

  • zakladatelka a majitelka internetového obchodu fashionplace.cz

s čím Vám pomohu

  • vybrat správný styl oblékání tak aby jste se cítila krásně
  • sladit jednotlivé části oděvu tak aby vytvářel dokonalý celek
  • budete mít pravidelný přehled o zajímavých novinkách a trendech z oblasti módy

co je mým cílem?

  • vést úspěšný obchod kam se budou spokojení zákazníci rádi vracet

 podpis

 

 

Přihlásit se

vytvořit účet