Bonusový program

 

Pro všechny naše registrované zákazníky na www.fashionplace.cz je určen tento speciální bonusový program, kde bychom rádi našim věrmýn zákazníkům poskytli nějakou extra výhodu pouze a jen pro ně.

Podrobnější informace potřebné k využívání tohoto programu naleznete níže.

Jak mohu bonusové body získat ?

Bonusový program je určem pro naše registrované zákazníky, proto jako první krok je registrace na Fashionplace.cz. Bonusové body se získávají za každý provedený nákup. V detailním popisu každého produktu jsou uvedeny také bonusové body, které koupí produktu obdržíte na svůj zákaznický účet. Jakmile nasbíráte dostatek bonusových bodů, tak je můžete uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu na Fashionplace.cz. Bonusové body se Vám přičtou až po vystavení faktury a nikoliv hned po nákupu.

Body se přičítají podle vzorce 10 Kč = 1 bod.

Jak mohu bonusové body uplatnit ?

V detailním popisu každého produktu je uvedeno množství bonusových bodů, které je potřeba ke koupi daného produktu za bonusové body. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu, nebo nám jednoduše napište na e-mail iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. kde Vám rádi aktuální stav vašich bonusových bodů sdělíme.

Pokud se tedy rozhodnete, že si vybraný produkt budete chtít koupit za své bonusové body, kterých musíte mít minimálně ve stejné výši jako je prodejní cena zvoleného produktu, vyberete si v nákupním košíku možnost koupit za bonusové body, kde si zvolíte výši bonusových bodů, které bude chtít uplatnit, můžete použít celou částku nebo jen část, to je zcela jen na Vás. Cena se automaticky upraví, podle toho jakou výši bonusových bodů jste zadali. Dále už proces objednávky probíhá standardním způsobem.

Přehled bonusových bodů

Aktuální přehled získaných bonusových bodů je vždy dostupný po přihlášení registrovaných zákazníků na jejich uživatelský účet. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte stav vašich bonusových bodů na základě posledního uskutečněného nákupu. Počítejte prosím s tím, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po vyexpedování produktu. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonusového účtu.

Co se stane pokud si zakoupím produkt za bonusové body a rozhodnu se ho vrátit?

Samozřejmě platí i zde podle zákona nárok na vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů od převzetí zákazníkem a proces probíhá identicky jako když vracíte zboží zakoupené bez využití bonusových bodů. V tom případě nám zboží zašlete zpět a my Vám bonusové body ve stejné výši zase vrátíme na Váš bonusový účet.

Patří pouze Vám !

Bonusové body nejsou přenosné, takže je můžete využít jen Vy sami. Samozřejmě je ale můžete použít k nákupu dárku pro někoho jiného.

 

Platnost bonusových bodů

Co se týká platnosti bonusových bodů končí vždy na konci roku, potom co jste je obdrželi. (Příklad: body získané během roku 2014 platí do 31. prosince 2014). Doporučujeme tedy bonusové body používat s předstihem a často.

Doplňkové informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Fashionplace.cz si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.

 

Přihlásit se

vytvořit účet